O mnie

Jestem Karol…

Pochodzę z niewielkiej miejscowości pod Krakowem. Jestem mężem, tatą i przedsiębiorcą. Prowadzę swoją firmę od 2008 roku. 14 lat pracowałem na etacie.

W 2017 roku odnalazłem marketing sieciowy a może to on znalazł mnie? Jako osoba otwarta na nowości dość szybko zaskoczyłem o co w nim chodzi jednak brak lidera – osoby, która potrafiła by mnie poprowadzić przyczyniło się do frustracji. Z drugiej jednak strony brak lidera nie powinien oznaczać porażki. Po prostu brakowało mi wiedzy z zakresu marketingu sieciowego a żądza osiągnięcia sukcesu była zbyt szybka. Za bardzo pożądałem tego co wydawało mi się proste do zrealizowania i oczywiste. Czas zweryfikował moje oczekiwania i za to jestem mu wdzięczny bo aktualnie marketing sieciowy stał się moją pasją. Dlaczego marketing sieciowy jest lepszy przeczytasz tutaj…

Oprócz pasji do marketingu Rodzinasieciowego mam jeszcze dwie inne. Są nimi: podróże oraz gotowanie. Od czasu do czasu wrzucę tu kilka postów o tej tematyce.

Ważni są dla mnie ludzie. Lubię otaczać się ludźmi pozytywnymi, optymistami, którzy mają szerokie pole widzenia, otwarte umysły. Wysoko cenię sobie osoby, które mają nietuzinkowy schemat myślenia. Lubię nawiązywać nowe relacje. Jeśli jesteś jedną z takich osób możesz do mnie napisać, korzystając z tego formularza…

Lubię także medytować i ćwiczyć jogę. W każdy wtorek w Krakowie spotykam się z przyjaciółmi aby posiedzieć na poduszkach i wyciszyć umysł. Praktykujemy dwie medytacje: uważności zwaną także mindfulness oraz miłującej dobroci zwaną metta bhavaną.

Rozwój osobisty stał się dla mnie istotnym aspektem mojego życia. Dlaczego? Często chcemy poznawać nowe osoby a tak naprawdę nie znamy siebie. Akurat marketing sieciowy wpisuje się to wyśmienicie bo to jedna z niewielu profesji, gdzie możesz się rozwijać, poznawać siebie oraz innych a także zarabiać.

A Ty jaką jesteś osobą? Czy widzisz szklankę do połowy pustą czy do połowy pełną?

Na co stawiam?

Współpraca

Stawiam na współpracę. Marketing Sieciowy ma to do siebie, że jest to biznes relacji. Jeśli chcesz ze mną pracować musimy się poznać. To niezbędny element dalszej współpracy.

Wynik

Mój wynik nie liczy się bez Twojego rezultatu. Najlepszą dla mnie nagrodą jest wynik osiągnięty przez Ciebie i cały zespół. To wynik bezdyskusyjnie motywuje do dalszej pracy.

Nagroda

Nagroda czeka wyłącznie cierpliwych. Czy w ciągu 5 lat jesteś w stanie sobie wyobrazić aby być wolnym finansowo? Czy 5 lat to długo w stosunku do 40 letniego cyklu pracy na etacie?

Rozwój

Jeśli stawiasz na rozwój osobisty to marketing sieciowy jest idealną ku temu drogą. Nie dość, że rozwiniesz swój potencjał to poznasz swoje ograniczenia. Poznasz siebie.

Skontaktuj się ze mną. Nic nie tracisz.

Jeśli uważasz ten artykuł za ciekawy podziel się nim z przyjaciółmi: