Zdrowie

Co MLM ma wspólnego ze zdrowiem i suplementacją?

MLM działa w kilku określonych branżach, które sprawdzają się najlepiej. Z pewnością należy do nich branża Health&Wellness. Dzięki temu, że produkty są zużywalne w okresie ok. 1 miesiąca oraz są powtarzalne – to znaczy, że potrzebujemy ich co miesiąc np. mydło, szampon, pasta do zębów itd. – możemy zapewnić ciągłość zakupów.

Niektóre firmy specjalizują się w kosmetykach inne w suplementach. Jeszcze inne łączą te produkty w swojej ofercie.

Osobiście jestem w projekcie, w którym flagowym produktem jest suplement diety (aktywator) aczkolwiek firma posiada również w ofercie kosmetyki. Chciałbym skupić się jednak na suplemencie i odpowiedzieć na pytanie czy suplementacja ma sens?

Czy suplementacja ma sens?

I tak i nie. Preferuję normalne, autentyczne podejście do tematu. Może Cię zaskoczę ale nie zamierzam wymieniać tutaj zalet swojego produktu i przekonywać Cię, że jest najlepszy.

Faktem jest, że produkty spożywcze w dzisiejszych czasach nie są tak bogate w witaminy i minerały jak 20 czy 30 lat temu. Gleba jest wyeksploatowana, zanieczyszczenie środowiska coraz większe a plony opryskiwane chemią. Jakość produktów na przełomie kilku dekad zdecydowanie się pogorszyła.

Osobiście uważam, że zbilansowana dieta wystarczy do pozostania w zdrowiu fizycznym a suplementacja nie jest konieczna.

Problem polega na tym, że żyjemy w permanentnym stresie i pogoni za szczęściem. W dobie słabej jakości pożywienia wymagane jest poświęcenie czasu na odpowiednie przygotowanie posiłków. Nie każdego na to stać i nie chodzi mi tutaj o aspekt finansowy. Do tego dochodzi problem wygodnictwa i lenistwa. Wokół nas jest masę rozpraszaczy co przekłada się na to, że jemy byle jak.

Ciągła pogoń, stres, szybkie tempo życia nie przyczynia się pozytywnie do tego abyśmy pozostawali w zdrowiu fizycznym i psychicznym. Dlatego uważam, że warto rozważyć suplementację ale należy być świadomym, że ŻADNA tabletka czy soczek nie załatwi za nas tego abyśmy żyli w zdrowiu.

Moja wizja

Żadna tabletka czy soczek nie załatwi za nas tego abyśmy żyli w zdrowiu! Chcesz schudnąć? Super! Ale tabletka za Ciebie tego nie zrobi a nawet jeśli przyczyni się do utraty wagi to wiedz, że zdrowie to nie tylko twój wygląd i ciało. To również zdrowie umysłowe a tego żadna tabletka Ci nie zapewni.

Suplementacja, czy ta jedna tabletka ma być wyłącznie wspomagaczem na początku Twojej przemiany i prztyczkiem w nos do tego aby zapoczątkować proces zmian w swoim życiu.

Suplementacja odżywi nasz organizm, doda sił i energii jednak w okresie długoterminowym wymagana jest zmiana naszych nawyków i przyzwyczajeń. Zmień siebie a zmieni się wszystko wokół!

Moja wizja to połączenie Ajurwedy, jogi, zdrowego trybu życia i network marketingu z produktem, który wspomaga zdrowie fizyczne i psychiczne.

Dlaczego pracuję z suplementami?

Bo świetnie uzupełniają moją dietę i wspomagają na drodze do rewitalizacji. Często powtarzam, że na starość chcę być w pełni sprawny, cieszyć się życiem i dawać miłość najbliższym tak długo jak to możliwe.

Zaproszenie

Jeżeli moja wizja życia pokrywa się z Twoją i chcesz zapoczątkować proces zmian w swoim życiu, mieć możliwości zarabiania zapraszam Cię do kontaktu. To nic nie kosztuje. Nigdy nie naciskam i nie udowadniam, że moje produkty czy propozycja jest najlepsza. Zdecydować musisz sam ale proszę o jedno: zdecyduj w oparciu o informacje, które zbierzesz a nie w oparciu o przesądy i zdania innych osób. Podejmij decyzję świadomie.

Dla mnie MLM i praca z obecnym projektem była początkiem zmian, które trwają do teraz. Zdałem sobie sprawę z tego co jest w życiu ważne. Odnalazłem to co kocham. Wiem co chcę w życiu robić a do tego wiem jak zadbać o swoje i rodziny zdrowie. Odkryliśmy ajurwedę i poznali wspaniałych ludzi. Bez utraty kontroli nad swoim życiem zawodowym w 2017 roku nie byłoby to możliwe.

Życie stale pisze nam scenariusze. Zacznij pisać swój.


Po więcej informacji zapraszam Cię do kontaktu oraz na stronę www.protandim.com.pl