Zdrowie

Co MLM ma wspólnego ze zdrowiem i suplementacją?

MLM działa w kilku określonych branżach, które sprawdzają się najlepiej. Z pewnością należy do nich branża Health&Wellness. Dzięki temu, że produkty są zużywalne w okresie ok. 1 miesiąca oraz są powtarzalne – to znaczy, że potrzebujemy ich co miesiąc np. mydło, szampon, pasta do zębów itd. – możemy zapewnić ciągłość zakupów.

Niektóre firmy specjalizują się w kosmetykach inne w suplementach. Jeszcze inne łączą te produkty w swojej ofercie.

Osobiście jestem w projekcie, w którym flagowym produktem jest suplement diety (aktywator) aczkolwiek firma posiada również w ofercie kosmetyki. Chciałbym skupić się jednak na suplemencie i odpowiedzieć na pytanie czy suplementacja ma sens?

Czy suplementacja ma sens?

I tak i nie. Preferuję normalne, autentyczne podejście do tematu. Może Cię zaskoczę ale nie zamierzam wymieniać tutaj zalet swojego produktu i przekonywać Cię, że jest najlepszy.

Faktem jest, że produkty spożywcze w dzisiejszych czasach nie są tak bogate w witaminy i minerały jak 20 czy 30 lat temu. Gleba jest wyeksploatowana, zanieczyszczenie środowiska coraz większe a plony opryskiwane chemią. Jakość produktów na przełomie kilku dekad zdecydowanie się pogorszyła.

Osobiście uważam, że zbilansowana dieta wystarczy do pozostania w zdrowiu fizycznym a suplementacja nie jest konieczna.

Problem polega na tym, że żyjemy w permanentnym stresie i pogoni za szczęściem. W dobie słabej jakości pożywienia wymagane jest poświęcenie czasu na odpowiednie przygotowanie posiłków. Nie każdego na to stać i nie chodzi mi tutaj o aspekt finansowy. Do tego dochodzi problem wygodnictwa i lenistwa. Wokół nas jest masę rozpraszaczy co przekłada się na to, że jemy byle jak.

Ciągła pogoń, stres, szybkie tempo życia nie przyczynia się pozytywnie do tego abyśmy pozostawali w zdrowiu fizycznym i psychicznym. Dlatego uważam, że warto rozważyć suplementację ale należy być świadomym, że ŻADNA tabletka czy soczek nie załatwi za nas tego abyśmy żyli w zdrowiu.

Moja wizja

Żadna tabletka czy soczek nie załatwi za nas tego abyśmy żyli w zdrowiu! Chcesz schudnąć? Super! Ale tabletka za Ciebie tego nie zrobi a nawet jeśli przyczyni się do utraty wagi to wiedz, że zdrowie to nie tylko twój wygląd i ciało. To również zdrowie umysłowe a tego żadna tabletka Ci nie zapewni.

Suplementacja, czy ta jedna tabletka ma być wyłącznie wspomagaczem na początku Twojej przemiany i prztyczkiem w nos do tego aby zapoczątkować proces zmian w swoim życiu.

Suplementacja odżywi nasz organizm, doda sił i energii jednak w okresie długoterminowym wymagana jest zmiana naszych nawyków i przyzwyczajeń. Zmień siebie a zmieni się wszystko wokół!

Moja wizja to połączenie Ajurwedy, jogi, zdrowego trybu życia i network marketingu z produktem, który wspomaga zdrowie fizyczne i psychiczne.

Dlaczego pracuję z suplementami?

Bo świetnie uzupełniają moją dietę i wspomagają na drodze do rewitalizacji. Często powtarzam, że na starość chcę być w pełni sprawny, cieszyć się życiem i dawać miłość najbliższym tak długo jak to możliwe.

Zaproszenie

Jeżeli moja wizja życia pokrywa się z Twoją i chcesz zapoczątkować proces zmian w swoim życiu, mieć możliwości zarabiania zapraszam Cię do kontaktu. To nic nie kosztuje. Nigdy nie naciskam i nie udowadniam, że moje produkty czy propozycja jest najlepsza. Zdecydować musisz sam ale proszę o jedno: zdecyduj w oparciu o informacje, które zbierzesz a nie w oparciu o przesądy i zdania innych osób. Podejmij decyzję świadomie.

Dla mnie MLM i praca z obecnym projektem była początkiem zmian, które trwają do teraz. Zdałem sobie sprawę z tego co jest w życiu ważne. Odnalazłem to co kocham. Wiem co chcę w życiu robić a do tego wiem jak zadbać o swoje i rodziny zdrowie. Odkryliśmy ajurwedę i poznali wspaniałych ludzi. Bez utraty kontroli nad swoim życiem zawodowym w 2017 roku nie byłoby to możliwe.

Życie stale pisze nam scenariusze. Zacznij pisać swój.


Po więcej informacji zapraszam Cię do kontaktu oraz na stronę www.protandim.com.pl

Jeśli uważasz ten artykuł za ciekawy podziel się nim z przyjaciółmi: