Dlaczego twoje "dlaczego" jest takie ważne?
Podziel się...

Dlaczego „dlaczego” jest takie ważne? Bo jest fundamentem w Twojej drodze do sukcesu. Tak samo jak dom ma mocne fundamenty aby nie zawalił się w trakcie wichury tak Twoje „dlaczego” będzie Twoim fundamentem, na którym oprzesz swój sukces.

Niezależnie od tego co chcesz osiągnąć w swoim życiu musisz mieć plan a Twoje działanie będzie podyktowane wyłącznie dwoma czynnikami:

  1. Cierpieniem czyli dyskomfortem w związku z sytuacją w jakiej się znajdujesz.
  2. Pożądaniem czyli chęcią posiadania czegoś czego bardzo pragniesz.

Taka oto sytuacja: jesteś kobietą, bije Cię mąż, pije i wszczyna awantury. Źle Ci z tym. Twoje cierpienie przekracza poziom cierpliwości i podejmujesz decyzję, że odchodzisz.

Inny przykład to pragnienie zdobycia Mont Everest. Jest tak duże i silne, że podejmujesz decyzję i robisz to.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z cierpieniem, w drugim z pożądaniem.

Te dwa czynniki nigdy się nie zmieniają. Żeby coś zdobyć albo musisz czegoś pożądać albo Twoje cierpienie przekroczy granicę, którą możesz znieść. MLM to biznes dla osób, które chcą zmienić swoje życie i zacząć pracę od siebie. Jeśli jesteś tu po to aby zarobić szybkie pieniądze, pozwól że dam Ci radę – zmień branżę.

Zatem jesteś tu po to aby pracować zaczynając od siebie, osiągnąć swoje cele. Jesteś tu po to bo masz marzenia i nie godzisz się na to aby żyć przeciętnie. Chcesz i masz wizję zrobienia czegoś dużego, chcesz mieć wpływ na otoczenie i świat. To musi płynąć z Twojego serca. Aby to wszystko dokonać musisz mieć swoje DLACZEGO. Dlaczego chcesz to zrobić? Co Cię boli? Co napędza?

WHY po angielsku oznacza „dlaczego”. Wyraz WHY możemy rozłożyć na poszczególne litery i otrzymamy „What Hurts You”, czyli „co Cię boli”. Zapamiętaj tę analogię.

Aby ułatwić Ci pracę przygotowałem dla Ciebie dwa formularze:

Przyłóż się do zadania. Nie żałuj szczerości. Wypisz swoje 25 „dlaczego” i zapisz na kartce. Nie w komputerze – na kartce. Jeśli chcesz przepisuj je codziennie lub raz na tydzień. To nie pozwoli Ci zapomnieć po co to robisz.

Podziel się...